O nas

CO MOŻE PRZEKONAĆ CIĘ, BY PRZYJECHAĆ WŁAŚNIE DO NAS?

SULINOWY DOM POWSTAŁ W 2000 R.

Mamy więc kilkunastoletnie doświadczenie, sprawdzone metody działania oraz grono stałych Gości, którzy z chęcią do nas wracają. W 2000 r. zafunkcjonowaliśmy jako STM Alga,następnie nazwa zmieniła się na Ośrodek Wypoczynkowo Rehabilitacyjny Revital, aż w 2016 r. przyjęliśmy nazwę Sulinowy Dom Revital dla podkreślenia kameralnej i przytulnej atmosfery, która u nas panuje.

Nigdzie nie znajdziesz miejsca łączącego cechy ośrodka wczasowego z cechami sanatorium w sposób ukryty tak że będąc leczonym poprzez żywienie, ruch i stosowną dietę, preparaty roślinne, nawet tego nie zauważysz, że u nas się leczy, wydłuża życie, odmładza poprzez wypoczynek i stosowny styl życia.

ZNAMY IMIONA NASZYCH GOŚCI

Wszyscy jesteśmy zaangażowani w pracę w Sulinowym Domu. Staramy się spędzać jak najwięcej czasu z Gośćmi. Czy to gimnastyka na basenie, czy wieczór w kafejce, jesteśmy blisko Ciebie.

U NAS NIE ZGINIESZ W TŁUMIE

Bo tłumów nie ma. Naszym atutem jest kameralna, niemal rodzinna atmosfera. Wiemy, jak ważny jest komfort psychiczny w czasie rehabilitacji czy odchudzania. U nas nie musisz dostosowywać się do grupy. To my dostosujemy się do Ciebie.

POKAŻEMY CI JAK ZDROWO ŻYĆ I JEŚĆ

Niezależnie od tego czy przyjedziesz na turnus odchudzający czy też na wczasy z dzieckiem, czy na turnus z Medycyną Przeciwstarzeniową z nami spędzisz czas aktywnie – kryty basen na terenie ośrodka, siłownia, sala gimnastyczna i całe mnóstwo atrakcji sprawią, że zapomnisz, gdzie w Twoim pokoju stoi telewizor. U nas miło spędzisz wczasy z aqua aerobikiem, w otoczeniu lasów, jezior i przyjaznych ludzi.

W czasie naszych turnusów zapewniamy kontakt z autorem cyklów regeneracyjnych Dr Adamem Bielickim.

BORNE SULINOWO

Ta nazwa mówi sama za siebie. Wiele osób, które nie były w Bornem, kojarzy miasteczko z zagadkową, militarną historią. I słusznie. Ale czy wiedziałeś o tym, że mamy tutaj piękne jezioro, ścieżki rowerowe, lasy pełne grzybów oraz największe wrzosowisko w Europie? A to i tak zaledwie kilka atrakcji.

To, co przed chwilą przeczytałeś, to zaledwie kilka wybranych punktów, którymi chciałabym choć trochę przybliżyć zalety naszego Ośrodka. Zachęcam również do przeczytania opinii naszych gości, zapoznania się ze szczegółową ofertą i obejrzenia galerii zdjęć Sulinowego Domu Revital.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !

Barbara Bielicka i Adam Bielicki