Opinie klientów

7 Opinie klientów

  • Przypadkowy wybór Sulinowego Domu „Revital” w Bornym Sulinowie był „strzałem w dziesiątkę”. Wszystko zgodne z ofertą. Pokoiki czyściutkie, okolica przepiękna – lasy, rzeki, jeziora, a w samym Revitalu wspaniała, kameralna atmosfera, przemiły i bardzo zaangażowany personel, który zawsze ma czas i dobre słowo dla gości. Program ” turnusu odchudzającego” to dużo ruchu i przepyszna dieta, bardzo dobrze zbilansowana, co w wyniku 10-dniowej kuracji dało spadek wagi o kilka kilogramów. Krótko mówiąc – GORĄCO POLECAM!!! I już się cieszę na kolejny pobyt.

  • Pełne uroku Borne Sulinowo, Sulinowy Dom „Revital” a w nim prócz basenu, siłowni, zabiegów i szeregu zajęć dla pensjonariuszy, dieta w sam raz dla mnie. Ważne jest też to, że wspaniały personel stwarza miłą, prawdziwie domową atmosferę. Było super. TAK TRZYMAĆ !!!Pozdrawiam serdecznie cały personel. Będę zawsze miło wspominała mój pierwszy pobyt w „Revitalu” i obiecuję, że wrócę tam przy pierwszej okazji.

  • Bardzo miła rodzinna atmosfera. Zajęcia rehabilitacyjne prowadzone są profesjonalnie i z sercem. Urozmaicone i smaczne posiłki. Okolice z piękną przyrodą. Piękne trasy rowerowe i spływy kajakowe. Kto potrzebuje odpoczynku w domowej atmosferze polecamy. Ela i Jark.

  • Revital jest ośrodkiem, gdzie za sprawą gospodarzy panuje miła i rodzinna atmosfera. Posiłki jak domowe. Zabiegi rehabilitacyjne prowadzone są profesjonalnie i z sercem. Okolica z piękną przyrodą. Można korzystać z kajaków(spływy), rowerów(trasy rowerowe), raj dla wędkarzy. Polecamy Ela i Jarek z Krakowa.

  • Bardzo polecam to magiczne miejsce. Reset od codzienności zagwarantowany na 100%. Nie ma czasu na nudę na wczasach kondycyjnych. Nie musisz myśleć co masz robić, bo czas wypełniony zajęciami i rozmowami z pozostałymi wczasowiczami. Byłam w Revitalu w tym roku po raz ósmy i planuję przyjazd za rok. Dla mnie nie ma lepszego miejsca na wypoczynek. Pozdrawiam właścicieli i wszystkich pracowników Revitala. Do zobaczenia

  • Odwiedzając po raz pierwszy ten rejon Polski ( terenów ściśle nadmorskich nie liczę) , czułam, że to szansa na znalezienie kolejnego miejsca z duszą. Miejsca, do którego będzie chciało się wracać. Borne Sulinowo to doskonałe miejsce do wypoczynku, relaksu jak i czynnego spędzania czasu. Okolica- przepiękna, tyle miejsc do zobaczenia pełnych dzikiej przyrody.Sulinowy Dom Revital – przytulny, przyjacielski – idealny do naładowania wyczerpanych „baterii życiowych”. Skorzystałam z oferty wczasów odchudzających. Jest trochę wycisku : poranna gimnastyka, marsze z kijami, zwiedzania okolicy na rowerach, aquaerobik, a do tego dieta, która …. absolutnie NIE jest „straszna”. Jest przepyszna!!!! Kadra urocza, pełna zaangażowania w to co robi, znając z imienia, każdego „domownika”. O nie, nie nazwę nas kuracjuszami – poczułam się bowiem jak domownik!! Basiu, Bożenko- trzymajcie tak dalej. Wiem, wiem, miałam napisać tą opinię po powrocie, ale nie chciałam ulec chwili zachwytu. Pomyślałam, odczekam chwilę, nabiorę dystansu. Nabrałam. Ale zachwyt nie zmalał. Z ręką na sercu polecam Sulinowy Dom Revital. Ja na pewno tam niejednokrotnie wrócę.

  • W Revitalu spedzilismy wczasy pod koniec sierpnia tego roku, po raz pierwszy i nie ostatni. Schudlismy, poprawilismy kondycje fizyczna i zdrowotna. Diete i ruch kontynuujemy w swoim zyciu. Poznalismy historie Bornego Sulinowa i jego okolic. Milo wspominamy wszystkich, ktorzy dbali o nas podczas pobytu. Na balkonie kwitna nam teraz wrzosy a usmiech Basi z zajec w basenie daje nam kopniaka optymizmu. Goraco polecamy to miejsce bliskim, przyjaciolom i tym jeszcze „niezdecydowanym”.