Opinie klientów

5 Opinie klientów

  • Bardzo miła rodzinna atmosfera. Zajęcia rehabilitacyjne prowadzone są profesjonalnie i z sercem. Urozmaicone i smaczne posiłki. Okolice z piękną przyrodą. Piękne trasy rowerowe i spływy kajakowe. Kto potrzebuje odpoczynku w domowej atmosferze polecamy. Ela i Jark.

  • Revital jest ośrodkiem, gdzie za sprawą gospodarzy panuje miła i rodzinna atmosfera. Posiłki jak domowe. Zabiegi rehabilitacyjne prowadzone są profesjonalnie i z sercem. Okolica z piękną przyrodą. Można korzystać z kajaków(spływy), rowerów(trasy rowerowe), raj dla wędkarzy. Polecamy Ela i Jarek z Krakowa.

  • Bardzo polecam to magiczne miejsce. Reset od codzienności zagwarantowany na 100%. Nie ma czasu na nudę na wczasach kondycyjnych. Nie musisz myśleć co masz robić, bo czas wypełniony zajęciami i rozmowami z pozostałymi wczasowiczami. Byłam w Revitalu w tym roku po raz ósmy i planuję przyjazd za rok. Dla mnie nie ma lepszego miejsca na wypoczynek. Pozdrawiam właścicieli i wszystkich pracowników Revitala. Do zobaczenia

  • Odwiedzając po raz pierwszy ten rejon Polski ( terenów ściśle nadmorskich nie liczę) , czułam, że to szansa na znalezienie kolejnego miejsca z duszą. Miejsca, do którego będzie chciało się wracać. Borne Sulinowo to doskonałe miejsce do wypoczynku, relaksu jak i czynnego spędzania czasu. Okolica- przepiękna, tyle miejsc do zobaczenia pełnych dzikiej przyrody.Sulinowy Dom Revital – przytulny, przyjacielski – idealny do naładowania wyczerpanych „baterii życiowych”. Skorzystałam z oferty wczasów odchudzających. Jest trochę wycisku : poranna gimnastyka, marsze z kijami, zwiedzania okolicy na rowerach, aquaerobik, a do tego dieta, która …. absolutnie NIE jest „straszna”. Jest przepyszna!!!! Kadra urocza, pełna zaangażowania w to co robi, znając z imienia, każdego „domownika”. O nie, nie nazwę nas kuracjuszami – poczułam się bowiem jak domownik!! Basiu, Bożenko- trzymajcie tak dalej. Wiem, wiem, miałam napisać tą opinię po powrocie, ale nie chciałam ulec chwili zachwytu. Pomyślałam, odczekam chwilę, nabiorę dystansu. Nabrałam. Ale zachwyt nie zmalał. Z ręką na sercu polecam Sulinowy Dom Revital. Ja na pewno tam niejednokrotnie wrócę.

  • W Revitalu spedzilismy wczasy pod koniec sierpnia tego roku, po raz pierwszy i nie ostatni. Schudlismy, poprawilismy kondycje fizyczna i zdrowotna. Diete i ruch kontynuujemy w swoim zyciu. Poznalismy historie Bornego Sulinowa i jego okolic. Milo wspominamy wszystkich, ktorzy dbali o nas podczas pobytu. Na balkonie kwitna nam teraz wrzosy a usmiech Basi z zajec w basenie daje nam kopniaka optymizmu. Goraco polecamy to miejsce bliskim, przyjaciolom i tym jeszcze „niezdecydowanym”.